Sizin Paylaşımlarınız

2006-10-07 15:07:00

   

                                Karya      Blog

 

Karya Ambalaj olarak, bu blogu web sitemizle birlikte oluşturmaktaki amacımız ,sizlere kendimizi tanıtmak, ürünlerimizden örnekler sunmak, müşteri portföyümüzü genişletmek ve ürünlerimizin pazarlanmasında daha geniş kitlelere ulaşabilmemize katkı sağlamaktır.  Karya Ambalaj  hakkında bilgi edinebilmek için  web sitemizi ziyaret edip  ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilir ürün örneklerimizi görebilirsiniz.

Firmamız 1991 yılında Ankara' da firma baskılı, siparişe dayalı  Ambalaj malzemeleri üretmek ve pazarlamak  amacıyla kurulmuş , bugüne kadar kesintisiz olarak faaliyetini sürdürmüştür. Şirketimiz İlk Kuruluşundan Bugüne kadarki süre içerisinde  iki ana başlık altında faaliyet göstermiştir; bunlar Plastik ve Kağıt Ambalaj Malzemeleri ile yardımcı malzemelerdir.

Türkiye genelinde geniş bir  müşteri portföyüne sahip olan  Şirketimiz  kuruluşundan bugüne kadar müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş ve şirket politikamızı da süreklilik esasına dayandırarak faaliyetlerini sürdürmüştür. Gerek  Karya Ambalaj Web Sitesi aracılığıyla şirketimizle irtibat kuran müşterilerimizin, gerekse de ambalaj ile ilgili bilgi sahibi olmak amacıyla sitemizi zayaret edenlerin giriş sayıları günden güne artmaktadır.

Sitemize giriş yapan ziyaretçilerimizin pek çoğunun sitemize giriş amacı, satın alacağı ürün hakkında bilgi almak, sektördeki pek çok firma arasında karşılaştırmak yapmak, firma iletişim bilgilerini öğrenmektir. Ancak  tüm kullanıcılarımızın beklentilerini tümüyle karşılamak, siteye giriş amaçlarına uygun bilgi ve paylaşımları sunmak her zaman mümkün olmayabilir. Bunun çözümü tüm müşteri ve   ziyaretçilerimizin sitemize geliş amaçlarını ve beklentilerini tam olarak bilmemiz ile doğru orantılıdır.

Web sitemizin sizler için  kullanılabilirlik kıstası, sitede  aradığınız bilgilerin bulunması, site tasarımı, linklerin kullanılabilir olması, geliş amacınıza yanıt vermesi olarak değerlendirilebilir. Site yöneticisi ise sitenin kullanılabilirlik kıstasını ziyaretçi profilini belirlemek,  beklentilerini karşılayacak düzenlemeleri yapmak, siteyi güncel tutmak ve ziyaretçilerin katılımlarını sağlamaktaki trende bakarak değerlendirir.

Bu nedenle müşteri ve  ziyaretçilerimizin eleştiri ve görüşleri, ürünlerimiz ile ilgili  paylaşmak istedikleri, beklentileri, sormak istedikleri konular bizim için önemli.  Karya Ambalaj Blogu  bu amaçla oluşturulmuştur.  

İçeriğini ise  genel olarak ambalaj üretimi ve tasarımı ile ambalaj sektörüne ilişkin bilgi ve haberleri, yeni teknikleri, kullanılan malzeme, üretim biçimleri, pazarlama yöntemleri konularında bilgi sahibi olmanıza katkı sağlamaya yönelik hazırlamaya çalıştık. Bu bilgilerin yanı sıra, günlük yaşamda ihtiyacınız olacağını düşündüğümüz site adresleri, güncel bazı bilgileri, haber, makale, fıkra ve benzeri konulara yer vermeye çabaladık. İş dışındada blogumuzdan faydalanabilmeniz, keyifli bir internet gezisi yapabilmenize bir nebzede olsa katkı sağlamak istiyoruz.  

Sizden isteğimiz, eleştiri ve görüşlerini bizlerle paylaşarak, daha iyi bir anlayışla sürekli ve kaliteli  hizmet üretimimizde bize   katkı  sağlamanızdır.

İlgi ve katılımlarınız için teşekkür ederiz.

0
0
0
Yorum Yaz