2008 Yılı Olaylarına Fotograf Karelerinden İlginç Bakışlar

2008-12-18 12:23:00
2008 Yılı Olaylarına Fotograf Karelerinden İlginç Bakışlar

2008 yılını tüm dünyada böyle karşıladık. Tüm dünyada çeşitli eğlence ve yapılan etkinliklerle kutlandı. Milyonlar yeni yıla girmenin coşkusunu yaşarken, bir çırpıda acısıyla tatlısıyla koca bir yılı bitirdik. Kısa bir süre sonra hoşçakal 2008 derken yeni umutlarla dolu yeni bir yıla gireceğiz.

Hoşgeldin 2009 ,

Yeni yılın tüm dünyada ve ülkemizde sağlık, mutluk, barış ve kardeşlik dolu bir yıl olmasını ve Herşeyin gönlünüzce olmasını diliyorum.


Hoşgeldin 2008 - Yeni yılın gelmesi dünya çapında yapılan etkinliklerle kutlandı. Milyonlar yeni yıla girmenin coşkusunu yaşarken, ülkelerin önemli merkezleri etkinliklerin buluşma noktası oldu. (S...

Gaziantep'in Yavuzeli ilçesin de bulunan ve Fırat havzası baraj gölü içinnde kalan tarihi Rumkale'yi turizme kazandırmak çabaları ve muhteşem bir fotograf...!

2008 Yılına İmza Atan AA Fotoğrafları - Gaziantep'in Yavuzeli ilçesin de bulunan ve Fırat havzası baraj gölü içinnde kalan tarihi Rumkale'yi turizme kazandırmak için çalışmalar başlatılmıştı.

Basketbol akrobasi grubu Crazy Dunkers, Anadolu turnesi kapsamında Çanakkale'de yaptığı gösteriden akıllarda kalan bir görüntü.
2008 Yılına İmza Atan AA Fotoğrafları - Basketbol akrobasi grubu Crazy Dunkers, Anadolu turnesi kapsamında Çanakkale'de gösteri yapmıştı.


Kadın hangi makamda, hangi ortamda olursa olsun herzaman kadındır :))) işte çok güzel bir kanıt.
İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth ve eşi Edinburgh dükü Prens Philip, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrunnisa Gül onuruna resepsiyon vermişti. Kraliçe, resepsiyon sırasında makyajını tazelerken.

2008 Yılına İmza Atan AA Fotoğrafları - İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth ve eşi Edinburgh dükü Prens Philip, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrunnisa Gül onuruna resepsiyon vermişti. Kraliçe, ...
İstanbul Kağıthane Belediyesi tarafından Hasbahçe'de hıdrellez şenliklerinden hoş bir görüntü.

2008 Yılına İmza Atan AA Fotoğrafları - İstanbul Kağıthane Belediyesi tarafından Hasbahçe'de hıdrellez şenlikleri düzenlenmişti.
Utanç tablosu, işte geleceğimiz olan gençlere yapılanlar.
Adana'da tüp gaz satışı yapan işyerinde çıkan yangında yaralanan ve yakınları tarafından bir tıp merkezine kaldırılan biri çocuk 2 kişi, masrafları yatırılmayınca tam teşekküllü bir hastaneye sevk edilmek istenmişti.

2008 Yılına İmza Atan AA Fotoğrafları - Adana'da tüp gaz satışı yapan işyerinde çıkan yangında yaralanan ve yakınları tarafından bir tıp merkezine kaldırılan biri çocuk 2 kişi, masrafları yatırılma...

Muhteşem...! Van'da nisan yağmurlarının etkili olduğu bir günde, mavilikleri esir alan yağmur bulutları arasından sıyrılan güneşin kente vedası objektife böyle yansımış. Fotografı çekene bir keze daha bravo.
2008 Yılına İmza Atan AA Fotoğrafları - Van'da nisan yağmurlarının etkili olduğu bir günde, mavilikleri esir alan yağmur bulutları arasından sıyrılan güneşin kente vedası objektife böyle yansımıştı.


Ticari heyet gezisi nedeniyle Hindistan'ın Mumbai kentinde bulunan Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Hintlilerin nevruzu olarak nitelendirilebilecek holi bayramına katılmıştı. Bembeyaz yerel giysileri ile gelen Tüzmen, kırmızıya boyanmış hali :)
2008 Yılına İmza Atan AA Fotoğrafları - Ticari heyet gezisi nedeniyle Hindistan'ın Mumbai kentinde bulunan Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Hintlilerin nevruzu olarak nitelendirilebilecek holi bayramın...
Cinayet suçundan 6 yıl aranan ve cezaevine konulmak üzere götürülen İbrahim Şahin, Çanakkale Zaferi'nin yıl dönümü töreninde istiklal marsı okunması dolayısıyla jandarma ekiplerinin esas duruşa geçmesini fırsat bilerek kaçmaya çalışıyor.
2008 Yılına İmza Atan AA Fotoğrafları - Cinayet suçundan 6 yıl aranan ve cezaevine konulmak üzere götürülen İbrahim Şahin, Çanakkale Zaferi'nin yıl dönümü töreninde istiklal marsı okunması dolayısı...
Antalya'nın Kemer İlçesinde sahibinin elinden kurtulan bir pitbull, sokaktaki kediye saldırmıştı. Kediyi boğazından ısıran köpeği, sahibi tüm çabalarına karşın engelleyemiyor.
2008 Yılına İmza Atan AA Fotoğrafları - Antalya'nın Kemer İlçesinde sahibinin elinden kurtulan bir pitbull, sokaktaki kediye saldırmıştı. Kadıyı boğazından ısıran köpeği, sahibi tüm çabalarına karş...
Hayvan Sevgisi ancak bu kadar onlara zarar verebilir sanırım.  :) Eskişehirde Porsuk Çayı'nda yaşayan ördeklere simit, ekmek, döner ve lahmacun atan vatandaşların, Porsuk Çayı'nın kirlenmesine neden olan görüntüleri
2008 Yılına İmza Atan AA Fotoğrafları - Eskişehir'de yetkililerin uyarılarına karsın, kent merkezinden gecen Porsuk Çayı'nda yaşayan ördeklere simit, ekmek, döner ve lahmacun atan vatandaşlar, Pors... 

Hakkari'de etkili olan kar yağışının ardından kent tamamen beyaza bürünmüştü. bazı mahallelerde vatandaşlar kendi imkanlarınca açtıkları yolu kullanarak evlerine gidip gelmişti.

 2008 Yılına İmza Atan AA Fotoğrafları - Hakkari'de etkili olan kar yağışının ardından kent tamamen beyaza bürünmüştü. bazı mahallelerde   vatandaşlar kendi imkanlarınca açtıkları yolu kullanarak ...
29 Ekimde İstanbulda Muhteşem havayi fişek gösterileri
2008 Yılına İmza Atan AA Fotoğrafları - 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla İstanbul Boğazı'nda ışık ve havai fişek gösterisi yapılmıştı.

Kaynak :AA fotografları-Mynet

0
0
0
Yorum Yaz